Маринела Нинева спечели бронзов медал от националния шампионат по лека атлетика в София

​​​​​Състезателката от Дряново завоюва отличието в дисциплина на 3000 метра за жени

Маринела Нинева спечели бронзов медал от националния шампионат по лека атлетика, което се проведе на 28 и 29 януари в София. Спортната гордост на Дряново завоюва отличието в дисциплина на 3000 метра за жени.
„Това състезание беше много тежко за мен“, сподели Маринела Нинева.
Лекоатлетката уточни, че е участвала е в две дисциплини. Състезавала се е на 1500 метра и на 3000 метра.
„На 1500 метра се класирах пета, но с лично постижение. На 3000 метра се проведе тактическо бягане и не успях да направя лично постижение. Въпреки това съм трета в класирането като спечелих бронзов медал“, разказа изявената състезателка.
Маринела Нинева допълни, че започва подготовка за национален шампионат по полумаратон в Стара Загора, който ще е през април.